Multikulturalizmus v Európe je definitívne mŕtvy

Autor: Milan Lorinc | 25.7.2016 o 12:51 | Karma článku: 4,77 | Prečítané:  418x

Už je toho veľa. Za posledný rok v demokratickej a na masové vraždenie v uliciach miest nezvyknutej Európe, až príliš.

Besnivou streľbou zabitých 130 ľudí v Paríží, len nedávno zvalcovaných 84 v Nice, či 60 ľudí zabitých na bruselskom letisku a metre, 9 mŕtvych v Mníchove a na záver, Sýrčan odpálený pri vstupe na kultúrne podujatie.

Všetky tieto skutky majú vo svojej povahe jednu významnú črtu – nenávisť. Nenávisť voči nám Európanom, nenávisť voči systému, životnému štýlu, slobode, voči pokoju a mieru, ktorý tu je, aspoň zatiaľ. Áno, USA a Európa priniesla do ich krajín veľa utrpenia a smrti a preto sa musia pomstiť. Pomstiť sa za seba a svoje rodiny, či bojovať za tých a v mene tých, ktorí možno vznikli s podporou západu ako systémový politický projekt a koniec koncov nevynímajúc boj v mene Alaha.

Podstatné je však jediné, Európa je v súčasnosti zaplavená obrovským množstvom osôb, ktoré sú z bezpečnostného hľadiska neoverené a pri súčasnom chaotickom systéme v krajinách ich pôvodu, odkiaľ je veľmi problematické zistiť ich kriminálnu históriu, aj pretrvávajúcim rizikom pre Európu. Všetky tieto osoby sú už však na našom kontinente a čakajú na svoje zaradenie. Zaradenie do spoločnosti medzi ľudí, ktorí nemôžu za situáciu v ich krajinách a musia s nimi žiť. Žiť trpezlivo, tolerantne, bez strachu, multikultúrne.

Západná Európa už však zažila za posledné obdobie veľa smrti, smrti, ktorú už občania dotknutých krajín nepripisujú ničomu inému, než zlyhaniu politických elít pri kreovaní pokojnej, prosperujúcej a bezpečnej Európy a zlyhaním v oblasti zahraničnej politiky, ktorá koniec koncov z dlhodobého podceňovania situácie, spôsobila aj súčasný stav a masovú migráciu do západnej Európy.

Smrť, bolesť a utrpenie tých, čo zostali, tých, ktorí boli svedkami prelievania krvi, či tých, ktorí čerpajú vedomosti z médií už ďalej nepustia. Hranica tolerantnosti bola prelomená a strach o vlastný život, vlastnú rodinu, či budúcu formu ich krajiny už ďalej nepustia. Multikulturalizmus je mŕtvy, nezmení to žiadna špekulácia v médiách, či prekrúcanie faktov a pohľad Európana na osoby z tej, či onej krajiny. Žiaden politik, žiadna sila už nedokáže zmeniť myslenie ľudí. Ľudia sa budú sami vyzbrojovať, aby mohli ako tak vzdorovať tomu, čo môže prísť prakticky už kedykoľvek.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Polovojenská organizácia pýta peniaze na domobranu, končia na súkromnom účte

Výzvou na posielanie finančných príspevkov sa už zaoberá polícia.

KOMENTÁRE

Zmizne dôkaz o krytí Bašternáka?

Inšpekcia koná, akoby kryla ľudí, ktorí vlani zmarili raziu u developera.


Už ste čítali?