Začiatok konca bruselskej diktatúry je TU

Autor: Milan Lorinc | 24.6.2016 o 10:24 | Karma článku: 2,08 | Prečítané:  258x

Deň 24. jún 2016 sa zapíše do histórie svetových dejín, ako začiatok postupného konca bruselskej diktatúry, voči všetkým členským krajinám EÚ.

Nie, nedivme sa, pretože ak vyjadrenia a výzvy na postup európskej komisie, ktorá svojou iracionálnou, ba priam až diletantskou nátlakovou politikou riešenia predovšetkým svojich politických zlyhaní, nevidela vo svojom zaslepení prichádzať obrovský čierny búrkový mrak, tak je to predovšetkým chyba EK komisie – Bruselu.

Projekt spoločnej EÚ, ako hračky neobmedzených možností v rukách bruselskej šľachty sa týmto dňom zasekol a nebude už možné sa s ňou ďalej hrať tak, ako si to čelní predstavitelia predstavovali, ba čo viac, táto pokazená hráčka sa zároveň stala natoľko ošarpanou a obkukanou, že v jej súčasnej podobe sa už postupne prestala páčiť aj iným hráčom v spoločnej EÚ. Naplnila sa tak najvážnejšia obava, že odchodom jedného člena sa začnú postupne rozväzovať ústa aj iným členským krajinám, ktoré budú hľadať cestu, ako v spoločnej EÚ zotrvať, ale pritom hľadať programový konsenzus, ktorý nebude natoľko závažne zasahovať do suverenity krajiny a jej budúcnosti, či už v otázke emigračnej, ekonomickej, politickej.

Deň 24. jún 2016 je zároveň aj veľkou výzvou, ale hlavne varovaním pre Brusel, aby veľmi citlivo a zodpovedne pristupoval k názorom lídrov jednotlivých členských krajín tak, aby svojou zaslepenosťou nezničilo projekt EÚ úplne, pretože základový pilier tejto „stavby“ je už nenávratne oslabený.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Polovojenská organizácia pýta peniaze na domobranu, končia na súkromnom účte

Výzvou na posielanie finančných príspevkov sa už zaoberá polícia.

KOMENTÁRE

Zmizne dôkaz o krytí Bašternáka?

Inšpekcia koná, akoby kryla ľudí, ktorí vlani zmarili raziu u developera.


Už ste čítali?